DidacticaLimbiiRomane.ro

Investeşte în oameni!
Proiect cofinanţat din Fondul Social European prin
Programul Operaţional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară 1 „Educaţia şi formarea profesională în sprijinul creşterii economice şi dezvoltării societăţii bazate pe cunoaştere”
Domeniul major de intervenţie 1.3 „Dezvoltarea resurselor umane din educaţie şi formare profesională”
Titlul proiectului „Perfecţionarea cadrelor didactice, din învăţământul preuniversitar, care predau limba română minorităţilor naţionale”
Contract POSDRU/87/1.3/S/63909
Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi
WWW.FONDURI-UE.RO

Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României.

Distributia pe grupe, sesiunea a 2-a, la 21.05.2012

Distribuția pe grupe pentru programul P1 este:

 

grupa 3 (Şimleu Silvaniei);
grupa 10 (Gherla);
grupa 13 (Gheorgheni);
grupa 14 (Gheorgheni);
grupa 18 (Cluj-Napoca);
grupa 23 (Baia Mare);
grupa 34 (Blaj);
grupa 38 (Târgu-Mureş);
grupa 39 (Târgu Secuiesc);
grupa 45 (Miercurea-Ciuc);
grupa 46 (Sfântu Gheorghe);
grupa 47 (Baia Mare);
grupa 49 (Cristuru Secuiesc);
grupa 52 (Reghin);
grupa 57 (Cluj-Napoca);
grupa 58 (Sfântu Gheorghe);
grupa 59 (Blaj);
grupa 60 (Miheşu de Câmpie);
grupa 61 (Sfântu Gheorghe);
grupa 63 (Breţcu);
grupa 64 (Gheorgheni);
grupa 66 (Târgu-Mureş);
grupa 67 (Miercurea-Ciuc);
grupa 68 (Zăbala);
grupa 87 (Cluj-Napoca);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P2 este:

 

grupa 7 (Cluj-Napoca);
grupa 8 (Şimleu Silvaniei);
grupa 16 (Sfântu Gheorghe);
grupa 62 (Gheorgheni);
 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P3 este:

 

grupa 28 (Miercurea-Ciuc);
grupa 30 (Gheorgheni);
grupa 41 (Carei);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P4 este:

 

grupa 69 (Satu Mare);
grupa 1 (Cluj-Napoca);
grupa 4 (Şimleu Silvaniei);
grupa 5 (Miercurea-Ciuc);
grupa 6 (Târgu Secuiesc);
grupa 15 (Sfântu Gheorghe);
grupa 17 (Târgu-Mureş);
grupa 19 (Satu Mare);
grupa 20 (Satu Mare);
grupa 21 (Şimleu Silvaniei);
grupa 22 (Şimleu Silvaniei);
grupa 26 (Târgu Secuiesc);
grupa 27 (Târgu Secuiesc);
grupa 29 (Blaj);
grupa 32 (Rona de Sus);
grupa 36 (Aiud);
grupa 37 (Sfântu Gheorghe);
grupa 40 (Miercurea-Ciuc);
grupa 43 (Bistriţa);
grupa 50 (Vlăhiţa);
grupa 51 (Cluj-Napoca);
grupa 53 (Livada);
grupa 55 (Sfântu Gheorghe);
grupa 56 (Cluj-Napoca);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P5 este:

 

grupa 2 (Cluj-Napoca);
grupa 11 (Târgu-Mureş);
grupa 25 (Gheorgheni);
grupa 31 (Oradea);
grupa 33 (Bistriţa);
grupa 95 (Cluj-Napoca);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P6 este:

 

grupa 35 (Satu Mare);

 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P7 este:

 

grupa 9 (Zalău);
grupa 12 (Baia Mare);
grupa 65 (Blaj);
grupa 70 (Orăştie);
grupa 75 (Târnăveni);
grupa 76 (Aiud);
grupa 77 (Braşov);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P8 este:

 

grupa 79 (Aleşd);
grupa 80 (Livada);
grupa 93 (Blaj);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P9 este:

 

grupa 73 (Târnăveni);
grupa 74 (Târnăveni);
grupa 78 (Crăciuneşti);
 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P10 este:

 

grupa 24 (Baia Mare);

 

 

 

Distribuția pe grupe pentru programul P11 este:

 

grupa 42 (Bistriţa);
grupa 44 (Gherla);
grupa 48 (Suciu de Sus);
grupa 54 (Praid);
grupa 71 (Orăştie);
grupa 72 (Orăştie);
grupa 81 (Sfântu Gheorghe);
grupa 82 (Baia Mare);
grupa 83 (Carei);
grupa 84 (Rodna);
grupa 85 (Cluj-Napoca);
grupa 86 (Rona de Sus);
grupa 88 (Şimleu Silvaniei);
grupa 89 (Târgu Secuiesc);
grupa 90 (Sfântu Gheorghe);
grupa 91 (Satu Mare);
grupa 92 (Tăşnad);
grupa 94 (Odorheiu Secuiesc);