DidacticaLimbiiRomane.ro

Investeşte în oameni!
Proiect cofinanţat din Fondul Social European prin
Programul Operaţional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară 1 „Educaţia şi formarea profesională în sprijinul creşterii economice şi dezvoltării societăţii bazate pe cunoaştere”
Domeniul major de intervenţie 1.3 „Dezvoltarea resurselor umane din educaţie şi formare profesională”
Titlul proiectului „Perfecţionarea cadrelor didactice, din învăţământul preuniversitar, care predau limba română minorităţilor naţionale”
Contract POSDRU/87/1.3/S/63909
Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi
WWW.FONDURI-UE.RO

Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României.

Distribuția pe grupe

Calendarul pentru desfășurarea programelor de perfecționare P1 – P11 poate fi consultat AICI (24.01.2012).



Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P1 este:


grupa 1 (Cluj-Napoca);

grupa 2 (Cluj-Napoca);

grupa 3 (Corund);

grupa 4 (Vlăhiţa);

grupa 5 (Târgu Secuiesc);

grupa 6 (Târgu Secuiesc);

grupa 7 (Târgu-Mureş);

grupa 8 (Sfântu Gheorghe);

grupa 9 (Miercurea-Ciuc);

grupa 10 (Bistriţa);

grupa 11 (Livada);

grupa 12 (Blaj);

grupa 13 (Aiud);

grupa 14 (Şimleul Silvaniei);

grupa 15 (Şimleul Silvaniei);

grupa 16 (Sfântu Gheorghe);

grupa 18 (Cluj-Napoca);

grupa 20 (Zalău);

grupa 21 (Rona de Sus);

grupa 22 (Miercurea-Ciuc);

grupa 24 (Satu Mare);

grupa 27 (Şimleul Silvaniei);

grupa 28 (Carei);

grupa 29 (Salonta);

grupa 30 (Sfântu Gheorghe);

grupa 42 (Acăş);

grupa 43 (Livada);

grupa 46 (Praid).

grupa 47 (Târgu-Secuiesc).




Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P2 este:


grupa 17 (Cluj-Napoca);

grupa 19 (Târgu-Mureş);

grupa 23 (Bistriţa);

grupa 25 (Gheorgheni);

grupa 26 (Oradea);

grupa 37 (Carei);

grupa 45 (Cluj-Napoca).




Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P3 este:


grupa 34 (Satu Mare).




Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P7 este:


grupa 32 (Baia Mare);

grupa 35 (Vlăhiţa);

grupa 41 (Gherla).




Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P9 este:


grupa 33 (Baia Mare).




Distribuția pe grupe, la data de 24.01.2012, pentru programul P11 este:


grupa 31 (Valea Vişeului);

grupa 36 (Şimleul Silvaniei);

grupa 38 (Sibiu);

grupa 39 (Aiud);

grupa 40 (Blaj);

grupa 44 (Bistriţa).

grupa 48 (Carei).

grupa 49 (Târgu-Mureș).

grupa 50 (Sfântu Gheorghe).

grupa 51 (Cluj-Napoca).

grupa 52 (Oradea).