DidacticaLimbiiRomane.ro

Investeşte în oameni!
Proiect cofinanţat din Fondul Social European prin
Programul Operaţional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară 1 „Educaţia şi formarea profesională în sprijinul creşterii economice şi dezvoltării societăţii bazate pe cunoaştere”
Domeniul major de intervenţie 1.3 „Dezvoltarea resurselor umane din educaţie şi formare profesională”
Titlul proiectului „Perfecţionarea cadrelor didactice, din învăţământul preuniversitar, care predau limba română minorităţilor naţionale”
Contract POSDRU/87/1.3/S/63909
Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi
WWW.FONDURI-UE.RO

Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României.

Premii

Listele dosarelor de premiu eligibile/neeligibile, afisate la data de 27.02.2012, sunt:

 

• grupa 18 (Cluj-Napaca);

 

• grupa 21 (Rona de Sus);

 

• grupa 25 (Gheorgheni);

 

• grupa 27 (Şimleu Silvaniei);

 

• grupa 28 (Carei);

 

 grupa 30 (Sfântu Gheorghe);

 

 grupa 32 (Baia Mare);

 

• grupa 41 (Gherla);

 

• grupa 42 (Acăş);

 

• grupa 46 (Praid);

 

• grupa 47 (Târgu Secuiesc);

 

• grupa 48 (Carei);

 

• grupa 49 (Târgu Mureş);

 

• grupa 52(Oradea).

 

 

Listele dosarelor de premiu eligibile/neeligibile, afisate la data de 22.02.2012, sunt:

 

• grupa 3 (Corund);

 

• grupa 11 (Livada);

 

• grupa 23 (Bistriţa);

 

grupa 31 (Valea Vişeului);

 

• grupa 33 (Baia Mare);

 

 grupa 34 (Satu Mare);

 

 grupa 35 (Vlăhiţa);

 

• grupa 43 (Livada);

 

• grupa 44 (Bistriţa);

 

• grupa 45 (Cluj-Napoca);

 

• grupa 50 (Sfântu Gheorghe);

 

• grupa 51 (Cluj-Napoca).

 

 

Listele dosarelor de premiu eligibile/neeligibile, afisate la data de 16.02.2012, sunt:

 

• grupa 9 (Miercurea Ciuc);

 

• grupa 16 (Sfântu Gheorghe);

 

• grupa 20 (Zalău);


• grupa 24 (Satu Mare);


• grupa 36 (Şimleu Silvaniei);

 

• grupa 37 (Carei);

 

• grupa 38 (Sibiu);

 

• grupa 39 (Aiud);

 

• grupa 40 (Blaj).

 

 

Listele dosarelor de premiu eligibile/neeligibile, afisate la data de 08.02.2012, sunt:

 

• grupa 13 (Aiud);


• grupa 19 (Târgu-Mureș);


• grupa 23 (Bistrița).

 

 

Listele persoanelor eligibile/neeligibile pentru premiu, afisate la data de 07.02.2012, sunt:

 

• grupa 10 (Bistrița);

 

grupa 17 (Cluj-Napoca);

 

• grupa 26 (Oradea).

 

 

Listele persoanelor eligibile/neeligibile pentru premiu, afisate la data de 02.02.2012, sunt:

 

• grupa 4 (Vlăhița);

 

grupa 12 (Blaj);

 

• grupa 22 (Miercurea-Ciuc).

 

 

Listele persoanelor eligibile/neeligibile pentru premiu, afisate la data de 27.01.2012, sunt:

 

• grupa 1 (Cluj-Napoca);


• grupa 2 (Cluj-Napoca);


• grupa 5 (Târgu Secuiesc);


• grupa 6 (Târgu Secuiesc);


grupa 7 (Târgu-Mureş);


• grupa 8 (Sfântu Gheorghe);


• grupa 11 (Livada);


• grupa 14 (Şimleul Silvaniei);


• grupa 15 (Şimleul Silvaniei).